Sıkça Sorulan Sorular

The Game for Bıg Kıds’e giriş için üyelik gerekiyor mu? Kullanım ücreti ne kadar? Bu kullanım ücreti ile tüm oyunları oynayabiliyor muyuz?

The Game for Big Kids’e giriş için üyelik gerekmemektedir. Münferit kullanımlarda kişi başı saatlik kullanım ücreti 25 TL’dir. İçeride bulunduğunuz süre zarfında alanda bulanan tüm oyun alanlarından (VIP oda hizmeti hariç) başka hiçbir ücret ödemeden yararlanabilirsiniz.

Çocuğumu getireceğim ama ben oynamayacağım, ücrete tabi olur muyum?

The Game for Big Kids’in genel yapı kurallarınca içeriye giren tüm misafirler için bir hesap açılmakta ve kullanım ücreti alınmaktadır.

Yaş sınırı var mı?

Ebeveynsiz giriş için yaş sınırı 18’dir. 18 yaşından küçük misafirlerin ebeveynleri ile birlikte gelmeleri gerekmektedir.

18 yaşından küçük misafirler, ebeveynleri yanlarında olsa dahi 18.00’dan sonra içeri alınamamaktadır.

Üyelik sisteminiz var mı? Var ise şartlarınız nelerdir?

The Game for Big Kids’e 1 günlük, 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 senelik üye olabilirsiniz.

Günlük Üyelik Ücreti: 100 TL

1 Aylık Üyelik Ücreti: 350 TL

3 Aylık Üyelik Ücreti: 700 TL

6 Aylık Üyelik Ücreti: 1000 TL

1 Yıllık Üyelik Ücreti: 1750 TL

VIP Oda kiralama ücretleri ne kadar? VIP oda kiraladığımızda The Game for Bıg Kıds’te bulunan oyun alanlarından faydalanabiliyor muyuz?

VIP odalar, kişisel zaman aktiviteleriniz için tasarlanmıştır. VIP odalarda oyunlar oynayabilir, tuttuğunuz takımın maçlarını izleyebilir, özel gün kutlamalarınızı yapabilir veya mini sunumlar gerçekleştirebilirsiniz. VIP Oda kiralayan misafirler içeride bulundukları süre zarfında The Game for Big Kids’in diğer tüm alanlarından da ücretsiz olarak faydalanabilmektedir.

VIP oda kiralama ücretleri:

VIP 1: 5 kişiye kadar saatlik kiralama ücreti 150 TL’dir. 6 kişi ve üzeri kullanımlarda ise kişi başı saatlik kullanım ücreti 35 TL’dir.

VIP 2: 6 kişiye kadar saatlik kiralama ücreti 200 TL’dir. 7 kişi ve üzeri kullanımlarda ise kişi başı saatlik kullanım ücreti 35 TL’dir.

The Game for Bıg Kıds’te ne tür organizasyonlar düzenleyebiliriz?

The Game for Big Kids’te tematik partiler, şirket motivasyon etkinlikleri, lansmanlar, doğum günü organizasyonları, atölye çalışmaları ve turnuvalar gibi pek çok etkinlik gerçekleştirebilirsiniz. The Game for Big Kids ekibi istediğiniz organizasyonu sizlerle birlikte organize etmekten memnuniyet duyar.

Yarış simülatörlerinde aynı anda kaç kişi yarış yapabiliriz?

The Game for Big Kids’te 7 adet yarış simülatörü bulunmaktadır. 7 kişi aynı anda aynı pistte yarış yapabilirsiniz.

Masa tenisi, langırt ve bowlıng var mı?

The Game for Big Kids’te 4 adet langırt bulunmaktadır fakat masa tenisi ve bowling bulunmamaktadır. Ancak Nintendo Wii ve PlayStation Move oyunları içerisinde bu isteklerinizi karşılayacak birbirinden eğlenceli oyunlar bulunmaktadır.

Yiyecek ve içecek seçenekleri nelerdir?

The Game for Big Kids’te yerli ve yabancı – alkollü ve alkolsüz içeceklerinizi alabileceğiniz zengin bir bar bulunmaktadır. Yemek siparişlerinizi ise Point Hotel Barbaros şefleri tarafından hazırlanan The Game for Big Kids’e özel menüden verebilirsiniz.

Partilerden nasıl haberdar olabiliriz?

The Game for Big Kids’in ana sayfasında bulunan newsletter bölümünden mail listesine kayıt olabilir ya da sosyal medya hesaplarını takip ederek partilerden haberdar olabilirsiniz.

Adresiniz tam olarak nerededir?

The Game for Big Kids’e gelmek için iletişim bölümündeki haritadan yardım alabilirsiniz. The Game for Big Kids, Point Hotel Barbaros’un B3 katında sizleri bekliyor.

Otopark ücretli mi?

Otopark hizmeti The Game for Big Kids’ten bağımsızdır fakat dilerseniz aracınızı valeye teslim edebilirsiniz. Otopart ücreti 25 TL’dir.

Kareoke odası kiralamak istiyoruz mümkün müdür?

Karaoke odası müsait olduğu takdirde odayı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz ama oda kiralaması gerçekleştiremezsiniz.

  • The Game for Big Kids, misafirlerine sınırsız alan kullanımı sunmaktadır. VIP odalar hariç alan kiralaması yapılamamaktadır.